Szkolenia i konferencje dla Firm

Organizacja spotkań biznesowych

Oferta dla Firm  

Organizując kilkaset spotkań firmowych, konferencji biznesowych, czy różnego rodzaju uroczystości  wiemy jakie są oczekiwania naszych Klientów. Skrupulatna organizacja, wysoka jakość, dopracowanie szczegółów wydarzenia, dostosowanie oferty do potrzeb Klienta to aspekty, które wyróżniają nas na rynku. Uważamy, że udana realizacja zlecenia to nasz wspólny sukces, dlatego też dbamy o to, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani z ważnych dla nich spotkań. Z myślą o naszych Klientach poszerzaliśmy również ofertę o upominki dla kontrachentów. Kompleksowy charakter naszego obiektu powoduje, że wiele  firm decyduje się na nasze usługi. Do dyspozycji naszych Gości nalezą:

- 2 Sale Konferencyjne,
- 2 Sale restauracyjne,
- Zaplecze multimedialne oraz niezbędny sprzęt techniczny,
- Stylowa Winiarnia,
- 11 Apartamentów,
- Nowoczesna Kuchnia i profesjonalna obsługa,
- Dodatkowe atrakcje: zwiedzanie Browaru wraz z historią powstania piwa i jego degustacja, warsztaty gotowania, zwiedzanie zabytkowych miejsc w Pszczynie, gry i zabawy integracyjne.

Położenie naszego obiektu pośród kilku większych miast (Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, RudaŚląska, Bielsko-Biała) powoduje, że Brovar 16 jest doskonałym miejscem dla Klientów Biznesowych.

Galeria zdjęć

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz